ی. مرداد ۲۳ام, ۱۴۰۱

۳ هزار فرصت شغلی با بهره برداری از مجتمع تعاونی بنکداران بندرعباس ایجاد می شود

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به نقش مهم پروژه مجتمع تعاونی بنکداران مواد غذایی در ایجاد اشتغال استان اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از این مجتمع تعاونی، سه هزار شغل جدید ایجاد می شود.
“هادی ابراهیمی” در بازدید از روند اجرای این مجتمع بزرگ تعاونی با اشاره به اینکه توجه به بخش تعاون یکی از اولویت‌های این اداره کل است، بر ضرورت تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه‌های خرد برای انجام طرح‌های بزرگ تاکید کرد.
وی بیان داشت: برای رفع مشکلات تعاونی ها تمامی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا زمینه برای توسعه بیشتر فعالیت های آنها فراهم شود و این اداره کل آمادگی هر نوع همکاری با این مجموعه را دارد.
ابراهیمی افزود: این اداره کل برای تامین نیروی کار جدید مورد نیاز، می تواند نیروهای ماهر را معرفی کند.
مدیرعامل شرکت تعاونى بنکداران استان هرمزگان گفت: پروژه مجتمع تعاونی بنکداران مواد غذایی بندرعباس با زیربنای ۹۹ هزار متر مربع و ۱۹۳ غرفه و واحدهای خدماتی، اقامتی و رفاهی به همت شرکت تعاونی “نیک داران کیمیا هرمزگان” با ۱۹۳ عضو با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی در دست اجرا است.


عبدالمحمد حزنی افزود: این یک پروژه ای استراتژیک است که با رعایت تمام اصول علمی، فنی و مهندسی ساخته شده و در مواقع بحران و بروز حوادث تا چندین ماه قابلیت تامین، توزیع وتزریق اقلام مصرفی استان را دارد.
وی اظهارداشت: جانمایی مناسب این مجتمع تعاونی به دلیل دسترسی آسان به بندرشهید رجایی و قرار گرفتن درمجاورت راه آهن وهمچنین ورودی شهر بندرعباس بسیاری از چالشهای فعلی استقرار عمده فروشان مرکز شهر را رفع و نقش مهمی در کاهش قیمت اقلام خواهد داشت.
قابل ذکر است اجرای پروژه مجتمع تعاونی بنکداران بندرعباس با تلاش اعضای شرکت تعاونی بنکداران از سال ۱۳۸۰مطرح و پس از طرح امکان سنجی و توجیهی، در سال ۹۱ عملیات اجرایی آن آغاز شده و طی یک ماه آینده ۱۹۳غرفه در دو طبقه ۵۰۰،۴۰۰، ۲۰۰ متری به بهره برداری خواهد رسید.
اماکن اقامتی، خدماتی و رفاهی، هایپر مارکت، بانک، مسجد ، فضای سبز ، پارکینگ خودروها و ایجاد جایگاه سوخت نیز از جمله امکانات پیش بینی شده در این مجتمع است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *