۴ مجوز فنی مهندسی صادر شد

رئیس اداره پژوهش و فناوری سازمان  صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون یک پروانه فنی مهندسی و ۳ جواز تاسیس فنی مهندسی  در استان صادر شده است. به گزارش (صدای گامبرون )حسین انصاریان افزود: صدور مجوزهای فنی مهندسی در راستای اجرای مفاد یک قانون تمرکز امور صنعت و […]

رئیس اداره پژوهش و فناوری سازمان  صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون یک پروانه فنی مهندسی و ۳ جواز تاسیس فنی مهندسی  در استان صادر شده است.

به گزارش (صدای گامبرون )حسین انصاریان افزود: صدور مجوزهای فنی مهندسی در راستای اجرای مفاد یک قانون تمرکز امور صنعت و معدن و ساماندهی، نظارت بر ایجاد توسعه واحدهای فنی مهندسی است.

انصاریان در ادامه افزود: مجوزهای فنی مهندسی برای کلیه متقاضیان و فعالانی که دارای مهارت و ایده‌های نو و خلاقانه در زمینه‌های علمی و تخصصی مرتبط با حوزه‌های صنعتی و معدنی بوده قابلیت صدور دارد.

رئیس اداره پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان بیان داشت: این فرآیند بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه ملی بهین یاب (behinyab.ir) انجام می‌شود و در صورت احراز شرایط لازم در متوسط سه روز کاری صادر می‌شود.

وی افزود: کلیه دارندگان جواز فنی مهندسی می‌توانند پس از گذشت یک سال جهت تبدیل جواز خود به پروانه فنی مهندسی اقدام نمایند.