” برخیز فرمانده ” در حوزه هنری هرمزگان تولید شد

فایل صوتی «برخیز فرمانده » در فراق سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در واحد موسیقی حوزه هنری استان هرمزگان تولید و منتشر شد به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، در خصوص تولید فایل صوتی « […]

فایل صوتی «برخیز فرمانده » در فراق سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در واحد موسیقی حوزه هنری استان هرمزگان تولید و منتشر شد
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان ، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، در خصوص تولید فایل صوتی « برخیز فرمانده، اینجا همه منتظرند برگردی» از تولیدات واحد موسیقی حوزه هنری هرمزگان افزود : این دلنوشته توسط اعظم پشت مشهدی نویسنده و شاعر هرمزگانی و برگرفته از تجربه ایشان در جمع‌آوری خاطرات رزمندگان و جانبازان استان هرمزگان نگارش و توسط مصطفی قاسمی زاده مسئول واحد موسیقی ضبط و تنظیم شده است .
رئیس حوزه هنری هرمزگان با دعوت از هنرمندان فهیم و متعهد استان در تولید آثار فاخر ادبی و هنری و پاسداشت یاد و خاطره حماسه‌های شهیدحاج قاسم سلیمانی گفت: به زودی شاهد تولید آثاری ارزشمند در پاسداشت و معرفی شخصیت والا و عرفانی حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت خواهیم بود.
فایل صوتی «برخیز فرمانده» کاری از واحد موسیقی حوزه هنری هرمزگان ، به نویسندگی اعظم پشت مشهدی و تنظیم مصطفی قاسمی زاده در حوزه هنری هرمزگان تهیه و تولید شده است. برخیز فرمانده، اینجا همه منتظرند برگردی
هنوز هم باورش سخت است حاج قاسم… روزی که سپهبد صیاد شیرازی را شهید کردند هم همین حال بد را داشتم.
هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم بعد از رفتن شهید شیرازی دیگر کسی جرات کند به مردان این سرزمین چشم زخمی بزند، اما انگار دشمنان اسلام تخم نفرت و کینه‌شان را همه جا کاشته‌اند، انگار روح پلیدشان از ریختن این همه خون آرام نمی‌گیرد…
باورش سخت است حاج قاسم، فکر می‌کنم مثل مظلومیت و گمنامی این چهل سال، هنوز در بیابان‌ها و دشت‌های جنوب در حال پیدا کردن رفقایت هستی… هنوز در بین درد و دل و نجوای خانواده‌های شهدا به دنبال دوستان شهیدت می‌گردی…
اصلا باورش سخت است، حاج قاسم که دیگر آن لبخند و چهره مهربان را نمی‌بینیم، دل‌مان قرص بود به وجودت به شانه‌های با صلابت و بزرگت.
حاج قاسمِ خاطرات رزمندگان، حاج قاسمِ گریه‌ها و خنده‌های شهدا، حاج قاسم سلیمانی تمام خاطرات رزمندگان و جانبازان، باور رفتنت سخت است.
بعد از تو باید این همه بغض و اشک را به کدام اقیانوس بریزیم؟ نوشتن از تو سخت است حاج قاسم، وقتی تمام شنیده‌هایم پر از خوبی‌ و خاکی بودن توست.
اصلا این کلمات به چه دردی می‌خورند؟ وقتی گوشه گوشه خاطرات رزمنده‌ها خندیده و گریسته‌ای.
نوشتن از تو سخت است حاج قاسم، دلم می‌خواهد به جای نوشتن واژه‌های دست و پاگیر فقط صدایت بزنم حاج قاسم … حاج قاسم؛ که نام تو تمام همه چیز است. تمام آنچه این سال‌ها آغوش امن وطن بود و امروز مثل تمام خاطراتی که بچه‌های لشکر ثارالله از تو گفتند و چقدر به تو افتخار می‌کردند که هستی و سایه‌ات بزرگ‌ترین دیوار دفاعی کشور است.
هنوز هم باورش سخت است حاج قاسم، اصلا توی کتم نمی‌رود تو با آن همه صلابت و بزرگی با آن همه مظلومیت رفته باشی، یک ایران دلتنگ و عزادار توست، باورش سخت است حاج قاسم، اما یتیم شده‌ایم، بچه‌های لشکر ثارالله، سپاه قدس یتیم شده‌اند، کودکان لبنان، غزه، سوریه و عراق گل به دست منتظر تو هستند، برخیر فرمانده، اینجا همه منتظرند برگردی و با دست‌های مهربانت آزادی را هدیه کنی، برخیز فرمانده ….