جریمه ۴ میلیارد ریالی یک شرکت سازنده شناورهای دریایی در بندرعباس

  معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان گفت: یک شرکت سازنده شناور بیش از ۴ میلیارد ریال جریمه شد.   به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون، عبدالرضا پیروی منش اظهار داشت: در پی دریافت شکایت های مردمی با ستاد خبری ۱۲۴ سازمان در خصوص تخلف یک شرکت سازنده شناورهای دریایی، […]

 

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان گفت: یک شرکت سازنده شناور بیش از ۴ میلیارد ریال جریمه شد.

 

به گزارش  پایگاه خبری صدای گامبرون، عبدالرضا پیروی منش اظهار داشت: در پی دریافت شکایت های مردمی با ستاد خبری ۱۲۴ سازمان در خصوص تخلف یک شرکت سازنده شناورهای دریایی، بازرسان این سازمان با همکاری کارشناسان فنی، بررسی های لازم را بعمل آوردند و در نتیجه تعداد ۶ فرم تخلف تحت عنوان تقلب به ارزش ریالی بیش از ۴ میلیارد ریال تنظیم و پرونده تخلف جهت سیر مراحل قانونی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.

 

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گزارش نموده تا در اسرع وقت بازرسان سازمان به آن رسیدگی نمایند.