درخشش یک هرمزگانی در جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

 پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با موضوع «حال خوش کودکی، فصل خوش زندگی» به دبیری حمید صادق جولا  از ۲۳ الی ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در سه بخش تئاتر صحنه‌ای، نمایشنامه‌نویسی و تئاتر خیابانی به میزبانی شهرستان دزفول برگزار شد. در بخش نمایشنامه‌نویسی پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول که […]

 پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با موضوع «حال خوش کودکی، فصل خوش زندگی» به دبیری حمید صادق جولا  از ۲۳ الی ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در سه بخش تئاتر صحنه‌ای، نمایشنامه‌نویسی و تئاتر خیابانی به میزبانی شهرستان دزفول برگزار شد.

در بخش نمایشنامه‌نویسی پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول که داوران این بخش متشکل از شهرام کرمی و ساسان شکوریان بودند، از میان ده نمایشنامه نامزد دریافت جایزه، پنج اثر برگزیده را به این شرح اعلام کردند:

رتبه پنجم: لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش به نمایشنامه «خورشید پر» به نویسندگی بهنام میرزایی اهدا شد.

رتبه چهارم: هیئت‌داوران پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به نمایشنامه «آمازینگان» به نویسندگی محمدرضا خردمند از استان خوزستان شهرستان دزفول اهدا کرد.

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش به نمایشنامه «خورشید رو پیدا می‌کنیم» به نویسندگی مهری هاشمیان اهدا شد.

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش به نمایشنامه «آنیل، دزد عروسک‌ها» به نویسندگی علیرضا دهقانی اهدا شد.

رتبه اول: دیپلم افتخار و جایزه نقدی این بخش به نمایشنامه «مهمان ناخوانده» به نویسندگی علیرضا داوری اهدا شد.

گفتنی است: آیین اختتامیه این رویداد جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در سالن آیت‌الله قاضی دانشگاه جندی‌شاپور دزفول برگزار و برگزیدگان بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره با آرای هیئت‌داوران معرفی شدند.