شهردار بندرعباس: سورو به قطب ورزشهای ساحلی تبدیل می‌شود ، فاز دوم مجموعه ورزشی سورو به بهره برداری رسید

فاز دوم مجموعه ورزشی سورو به بهره برداری رسید؛ شهردار بندرعباس: سورو به قطب ورزشهای ساحلی تبدیل می‌شود همزمان با دهه مبارک فجر، فاز دوم مجموعه ورزشی ساحلی سورو با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به بهره‌برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به […]

فاز دوم مجموعه ورزشی سورو به بهره برداری رسید؛

شهردار بندرعباس: سورو به قطب ورزشهای ساحلی تبدیل می‌شود

0e344743 359d 41b6 8d03 fd9082d1a13c 33249

همزمان با دهه مبارک فجر، فاز دوم مجموعه ورزشی ساحلی سورو با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آئین بهره‌برداری از فاز دوم مجموعه ورزشی ساحلی سورو که همزمان با آغاز هفته مبارک فجر برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با دهه مبارک فجر امسال ۲۱ پروژه عمرانی شهر بندرعباس با اعتباری بالغ بر ۹۸۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به جزئیات فاز دوم مجموعه ورزشی ساحلی سورو، افزود: طی سالهای اخیر زمین فوتبال ساحلی سورو به بهره‌برداری رسیده و اکنون نیز زمین هندبال ساحلی و همچنین سه زمین والیبال ساحلی به مرحله بهره‌برداری رسیده است.
شهردار بندرعباس ضمن قدردانی از مردم و بزرگان محله سورو، عنوان کرد: با بهره‌برداری از این فاز مجموعه ورزشی سورو، زیرساخت قابل مناسب رونق این رشته‌های ورزشی فراهم شده است.
امینی‌زاده ادامه داد: با بهره‌برداری از این زیرساخت‌ها، سورو به قطب ورزش‌های ساحلی تبدیل می‌شود.
اضافه می‌شود، همزمان با دهه مبارک فجر سال جاری ۲۱ پروژه عمران شهری با اعتباری بالغ بر ۹۸۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

بابک پارسا ///

2f47eca3 7153 4f7b 9ced 55c3b1d7a2d6 33246