صعود ایتالیا به یورو ۲۰۲۰ در شب تساوی اسپانیا

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبر ورزشی: یک شب دیگر از رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ با توقف اسپانیا و برتری ایتالیا به پایان رسید. در گروه F اسپانیا نتوانست برد خارج‌از‌خانه برابر نروژ را حفظ کند و در نهایت بعد از ۶ برد، تن به تساوی داد. ابتدا سائول در […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبر ورزشی: یک شب دیگر از رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ با توقف اسپانیا و برتری ایتالیا به پایان رسید.

در گروه F اسپانیا نتوانست برد خارج‌از‌خانه برابر نروژ را حفظ کند و در نهایت بعد از ۶ برد، تن به تساوی داد. ابتدا سائول در دقیقه ۴۷ برای ماتادورها گل زد، سپس در ثانیه‌های پایانی بازی کینگ از روی نقطه‌پنالتی دروازه کپا را گشود تا تساوی یک-یک نتیجه پایانی باشد.

صعود ایتالیا به یورو ۲۰۲۰ در شب تساوی اسپانیا

سوئد و رومانی در دیگر بازی‌های این گروه با ۴ و ۳ گل از سدِ مالت و جزایرفارو گذشتند.

اسپانیا با ۱۹ امتیاز صدرنشین این گروه است و سوئد و رومانی با ۱۴ و ۱۳ امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

********

در گروه J ایتالیا که تیم فوق‌العاده‌ای شده در بازی برگشت هم یونان را مثل بازی رفت با ۲ گل برد. جورجینیو در دقیقه ۶۳ از روی نقطه‌پنالتی و برناردسکی در دقیقه ۷۸ گل‌های آتزوری را زدند.

ایتالیا با ۲۱ امتیاز صعودش به یورو ۲۰۲۰ را قطعی کرد، در حالی که فنلاند، ارمنستان و بوسنی به ترتیب با ۱۲، ۱۰ و ۱۰ امتیاز در رقابت برای حضور در جایگاه دوم هستند.

“بابک پارسا”