لوکا مودریچ برنده توپ طلای سال ۲۰۱۸ شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ورزش سه: لوکا مودریچ هافبک ۳۳ ساله کروات رئال مادرید که در سال جاری با رئال مادرید موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده و با تیم ملی کرواسی به فینال جام جهانی هم رسید، به عنوان برنده جایزه توپ طلا برگزیده […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از ورزش سه: لوکا مودریچ هافبک ۳۳ ساله کروات رئال مادرید که در سال جاری با رئال مادرید موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده و با تیم ملی کرواسی به فینال جام جهانی هم رسید، به عنوان برنده جایزه توپ طلا برگزیده شد.

لوکا مودریچ برنده جایزه توپ طلا شد

لحظه به لحظه با مراسم توپ طلا

لوکا مودریچ بعد از انتخاب شدن به عنوان برنده جایزه توپ طلا گفت: بردن این جایزه یک احساس منحصر به فرد است و من بسیار و افتخار می کنم. توصیف احساسی که در حال حاضر دارم بسیار دشوار است و من باید از همه افرادی که زمینه حضور من در این مراسم را فراهم کردند تشکر کنم.

من می خواهم از دوستان و مربیانم در رئال مادرید و کرواسی قدردانی کنم. همسر و فرزندانم شخصیت من را ساخته و برای حضور در عرصه حرفه ای در همه ابعاد آماده می سازند.

وقتی کوچک تر بودم رویای من این بود که برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم و این جایزه را برنده شوم. حالا من واقعا افتخار می کنم و از اینکه این جایزه را به دست آوردم بسیار خوشحالم.

رده بندی ۵ بازیکن اول به شرح زیر است؛

لوکا مودریچ (کرواسی، رئال مادرید) ۷۵۳ امتیاز

کریستیانو رونالدو (پرتغال، رئال مادرید و یوونتوس) ۴۷۸ امتیاز

آنتوان گریزمان (فرانسه، اتلتیکو مادرید) ۴۱۴ امتیاز

کیلیان امباپه (فرانسه، پاری سن ژرمن) ۳۴۷ امتیاز

لیونل مسی (آرژانتین، بارسلونا) ۲۸۰ امتیاز

کیلیان امباپه به عنوان بهترین بازیکن جوان دنیای فوتبال انتخاب شده و جایزه ریموند کوپا را دریافت کرد.

لحظه به لحظه با مراسم توپ طلا

هگربرگ از نروژ به عنوان بهترین بازیکن زن جهان در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد.

لحظه به لحظه با مراسم توپ طلا

“بابک پارسا”