مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو:تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس انجمن نیو کونگ فو استان در آمادگی کامل است.

مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو: تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس انجمن نیو کونگ فو استان در آمادگی کامل است. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس ، مسلم عاشوری رئیس هیئت در این […]

مسلم عاشوری رئیس هیئت کونگ فو:

تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس انجمن نیو کونگ فو استان در آمادگی کامل است.

2b50dcaa c953 489f abcc 71337f174edb

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان بندرعباس ، مسلم عاشوری رئیس هیئت در این زمینه گفت: تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با مربیگری استاد سهیلا صبوری رئیس محترم انجمن نیو کونگ فو استان با تمرینات منظم در محیط باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خصوصا در ۶ ماهه اخیر در آمادگی کامل است.

مسلم عاشوری در ادامه افزود: تمرینات تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس در محیط باز با انجام حرکات کششی و اجرای فرم می باشد و به این صورت آمادگی جسمانی و تکنیکی خود را حفظ کرده اند و با تغییر رنگ بندی وضعیت کرونا به شرایط مطلوب و بازگشایی باشگاهها تمرینات را فشرده تر انجام خواهند داد.

رئیس هیئت کونگ فو در پایان بیان کرد: تیم نیو کونگ فو بانوان شهرستان بندرعباس با زحمات استاد سهیلا صبوری رئیس محترم انجمن نیو کونگ فو در استان بطور مستمر در مسابقات و همایش های مجازی که این هیئت برگزار کرده حضور فعال داشتند به طوری که نظر جامعه ورزشی شهرستان و استان را به خود جلب کرده اند.

 

مهساپارسا////