پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت آغاز هفته سلامت

استاندار هرمزگان در پیامی آغاز هفتە سلامت را بە تمامی فعالان کادر بهداشت و درمان استان هرمزگان تبریک گفت. مهدی دوستی استاندار هرمزگان به پاس زحمات کادر بهداشتی و درمانی کشور در ایام مبارزه با ویروس کرونا پیام تبریکی صادر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است: در ایامی که مردم جهان و البته […]

استاندار هرمزگان در پیامی آغاز هفتە سلامت را بە تمامی فعالان کادر بهداشت و درمان استان هرمزگان تبریک گفت.
مهدی دوستی استاندار هرمزگان به پاس زحمات کادر بهداشتی و درمانی کشور در ایام مبارزه با ویروس کرونا پیام تبریکی صادر کرد.
متن این پیام به شرح ذیل است:
در ایامی که مردم جهان و البته ملت ایران و شهروندان این استان با شیوع ویروس کُشنده کرونا درگیر شده و این بیماری تمامی ابعاد زندگی افراد را بیش از دو سال است که تحت تاثیر قرار داده، جامعه پزشکان، پرستاران، کادر محترم بهداشت و درمان و تمامی فعالان حوزه سلامت با تمام توان ایثارگرانه در میدان مقابله با این بیماری ایستاده‌اند و در این راه برای نجات جان هموطنان خود، از سلامتی، آسایش و حتی جان خود گذشته‌اند که بی‌شک این اقدامات عظیم هم در درگاه باری‌تعالی بدون اجر نخواهد بود و هم در اذهان عموم مردم قدرشناس تا ابد باقی خواهد ماند.
با گرامیداشت هفته سلامت و تبریک این ایام به خانواده بزرگ و پرتلاش حوزه بهداشت، درمان و سلامت کشور و استان هرمزگان، سلامتی و توفیقات روزافزون این عزیزان با نابودی هرچه سریعتر ویروس کرونا و بازگشت سلامتی و آرامش به جامعه را از خداوند منان خواستارم.

مهدی دوستی
استاندار هرمزگان