فرماندار قشم: نارسایی‌های حوزه آب با کار مشترک زودتر به نتیجه می‌رسد

فرماندار قشم: نارسایی‌های حوزه آب با کار مشترک زودتر به نتیجه می‌رسد فرماندار شهرستان قشم گفت: مسوولان با تمام توان و امکانات در صدد رفع نارسایی های حوزه آب روستایی هستند و همکاری و تعامل خوبی در این زمینه شکل گرفته است. دکتر علیرضا نصری افزود: در حال حاضر شبکه آب خانگی در ۵۴ روستا […]

فرماندار قشم: نارسایی‌های حوزه آب با کار مشترک زودتر به نتیجه می‌رسد

فرماندار شهرستان قشم گفت: مسوولان با تمام توان و امکانات در صدد رفع نارسایی های حوزه آب روستایی هستند و همکاری و تعامل خوبی در این زمینه شکل گرفته است.

دکتر علیرضا نصری افزود: در حال حاضر شبکه آب خانگی در ۵۴ روستا اجراشده، و شرکت آب و فاضلاب، آب با قیمت دولتی در اختیار روستائیان قرار می دهد و در بازدید مشترک با مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد بر انجام تفاهمنامه اجرای خط لوله روستای نقاشه توسط این سازمان به عنوان یکی از سه روستای فاقد شبکه تاکید شد.

 

13990528000377 Test PhotoN

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: شبکه لوله کشی در دو روستای تورگان و نقاشه به اتمام رسیده و در مرحله اجرای خط لوله هستند .

او همچنین از اجرای شبکه و خط لوله در روستای معتمد آباد خبر و ادامه داد: خانوارهای این روستا می توانند با تشکیل پرونده نسبت به نصب انشعاب اقدام کنند.

فرماندار قشم اضافه کرد: با افزایش خرید آب به میزان ۳ هزار متر مکعب از شرکت مپنا، توزیع آب در ۴۵ روستا از طریق این آبشیرینکن به ۱۴ هزار متر مکعب در روز رسیده است.

او یادآور شد: علاوه بر این حدود ۶ هزار متر مکعب آب از آبشیرینکن های کووئی، رمچاه، سلخ و کاروان تامین و از طریق شبکه در اختیار این روستاها قرار می گیرد

 

(مهسا پارسا)

b37c8508 053e 4617 91f6 663691725617