انجام آزمایش ایدز توسط مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون : همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز، مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان به پویش (من هم آزمایش ایدز می‌دهم) پیوستن و در محل شبکه بهداشت آزمایش تست اچ آی وی انجام دادند. دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در حاشیه این مراسم […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون : همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز، مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان به پویش (من هم آزمایش ایدز می‌دهم) پیوستن و در محل شبکه بهداشت آزمایش تست اچ آی وی انجام دادند.

دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در حاشیه این مراسم گفت: پیشگیری از ابتلا به ایدز و حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی از موارد قابل توجهی است که باید بیش از پیش به آن توجه کرد. چه بسا بی توجهی به این موضوع سبب گسترش روز افزون این بیماری در سطح جامعه، افزایش نگرانی‌های اجتماعی و همچنین تحمیل هزینه‌های سنگین بر نظام بهداشت و درمان خواهد شد.

وی ارتقای سطح آگاهی جامعه و تغییر نگرش و انگ زدایی اجتماعی را از مهمترین راهکار‌های پیشگیری و کنترل این پدیده برشمرد و عنوان کرد : شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در راستای آموزش و آگاه سازی با هدف آشنایی تمام اقشار جامعه با روش‌های ابتلا، انتقال و پیشگیری از بیماری ایدز، کلاس ها، جلسات و همایش های مختلفی را در این هفته و در طی سال توسط کارشناسان متخصص، با همکاری مراکز و پایگاه‌های بهداشتی شهری و روستایی در مساجد، مدارس، دانشگاه و ادارات برگزار می نماید.

دکتر نظرنژاد اعلام کرد: مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری شهرستان رودان به آدرس مرکز جامع سلامت امام خمینی (ره) جنب حوزه علمیه برادران در محله جمال آباد، آماده ارائه خدمات کاملاً رایگان و محرمانه مشاوره و آزمایش ایدز به همشهریان عزیز است. همچنین شماره تلفن ۰۷۶۴۲۸۸۳۰۸۱ پاسخگوی سوالات مردم در مورد بیماریهای رفتاری می باشد.

“بابک پارسا”