تاکید مدیرکل تعاون و کار هرمزگان بر اجرای نظام نامه ایمنی در صنایع نفت استان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای صیانت از سرمایه های انسانی و منابع مادی و بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت نفت و تعاون، کار ورفاه اجتماعی، اجرای نظام نامه ایمنی در صنایع نفت استان ضرورت دارد. هادی ابراهیمی در نشست با […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای صیانت از سرمایه های انسانی و منابع مادی و بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت نفت و تعاون، کار ورفاه اجتماعی، اجرای نظام نامه ایمنی در صنایع نفت استان ضرورت دارد.
هادی ابراهیمی در نشست با مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، بر آموزش ایمنی کارگران، استفاده از پیمانکاران دارای صلاحیت ایمنی و بکارگیری مسولان ایمنی دارای صلاحیت تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس با بیان اینکه تولید، ایجاد اشتغال، صیانت از نیروی کار و کاهش حوادث یکی از اولویتهای مهم این شرکت است، گفت: این شرکت توجه به ایمنی و تاکید بر آموزش های تخصصی را همواره مورد توجه قرار داده است.
“هاشم نامور” افزود: فرهنگ ایمنی و بستر لازم برای اجرای صحیح اصول ایمنی در پالایشگاه نفت بندرعباس ایجاد شده و مسئولان مربوطه نظارت های مستمر و عالیه در این زمینه را انجام می دهند.
در این نشست در خصوص صلاحیت ایمنی مسئولان ایمنی، آموزش های تخصصی کارگران جهت پیشگیری از حوادث احتمالی، انعقاد قرارداد با شرکتهای دارای مجوز از وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و امضای تفاهم نامه در خصوص بندهای مشترک نظام نامه ایمنی در صنایع در راستای اجرای هر چه بهتر این نظام نامه بحث و تبادل نظر شد.

“بابک پارسا”