توقیف موتور لنج های متخلف حامل بیش از ۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در پارسیان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرن ، فرمانده پایگاه دریابانی بندرلنگه از شناسایی و توقیف یک فروند لنج تجاری متخلف با بیش از ۴ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بندرشیوء خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی دریابانی استان هرمزگان، سرهنگ”محمد ثابت” در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه گفت: مرزبانان […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرن ، فرمانده پایگاه دریابانی بندرلنگه از شناسایی و توقیف یک فروند لنج تجاری متخلف با بیش از ۴ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بندرشیوء خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی دریابانی استان هرمزگان، سرهنگ”محمد ثابت” در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه گفت: مرزبانان شهرستان پارسیان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه ۲ فروند لنج تجاری حامل کالای قاچاق در اسکله”بندر شیوء” پهلو گرفته است بلافاصله برای برسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ”ثابت” افزود: مرزبانان پس از دقایقی گشت زنی شناورهای متخلف را در اسکله این بندر شناسایی و در بازرسی تخصصی از آن ۴ میلیارد و ۳۰۴ میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف کردند.

وی اذعان داشت: کالاهای کشف شده ۴۵ حلقه لاستیک، ۱۰ دستگاه تلویزیون، ۱۶۸ تکه ظروف آشپزخانه، ۲۴ لیتر روغن خوراکی، ۵ دستگاه ماشین شارژی، ۴ دستگاه کولر، ۱۰۰ کیلوگرم رنگ ساختمانی، ۲۵۰ کیلوگرم کاپوچینو، ۳۰۰ کیلوگرم بمر هندی، ۱۰۰ کیلوگرم چای، ۳۵۰ کیلوگرم شکلات، ۲ هزار عدد ادوات صیادی، ۱۰ قطعه لوازم یدکی خودرو و ۲۰ دستگاه دوچرخه قاچاق می باشد.

فرمانده پایگاه دریابانی بندرلنگه در خاتمه با اشاره به اینکه کالا کشف شده خارج از مجوز قانونی بارگیری شده بود، تصریح کرد: در این رابطه  ۲ نفر ناخدای شناور با تشکیل پرونده به همراه کالاهای مکشوفه به مراجع قضائی معرفی شد.

“بابک پارسا”