پروژه‌های دو حوزه آبرسانی و گردشگری هرمزگان به بهره‌برداری رسید

طی مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار هرمزگان پروژه‌های دو حوزه آبرسانی و گردشگری استان هرمزگان به بهره‌برداری رسید. عصر امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت، طی مراسمی با حضور دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور، مهندس دوستی استاندار هرمزگان، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی […]

طی مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار هرمزگان پروژه‌های دو حوزه آبرسانی و گردشگری استان هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

عصر امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت، طی مراسمی با حضور دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور، مهندس دوستی استاندار هرمزگان، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و حضور ویدئوکنفرانسی فرمانداران، پروژه‌های دو حوزه آبرسانی و گردشگری استان هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

۱۷ پروژه آبرسانی در این مراسم به بهره‌برداری رسید که با اجرا و بهره‌برداری از این پروژه‌های آب و فاضلاب، وضعیت آب در ۵۴ شهر و روستاهای هرمزگان با جمعیتی بالغ بر ۳۳ هزار و ۱۹۰ نفر به پایداری می‌رسد.

️ اعتبار هزینه شده برای بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر ۲۵۹ میلیارد تومان می باشد که احداث یک واحد آبشیرینکن، ۱۱ حلقه چاه، ۶ باب مخزن، ۸۴ کیلومتر خط انتقال و ۳۲ کیلومتر شبکه توزیع را شامل می شود.

۱۵ پروژه‌ گردشگری نیز در این مراسم با اعتباری بالغ بر ۲۶۱ میلیارد تومان بصورت وبیناری به بهره برداری رسید.