کشف بیش از ۵۶ تن مواد مخدر از ابتدای امسال

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد، از ابتدای امسال بیش از ۵۶ تن مواد مخدر در استان هرمزگان کشف شده است. علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی استان با سوداگران مرگ، خاطر نشان کرد: دادگستری و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد، از ابتدای امسال بیش از ۵۶ تن مواد مخدر در استان هرمزگان کشف شده است.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی استان با سوداگران مرگ، خاطر نشان کرد: دادگستری و دستگاه های امنیتی و نظارتی با اشراف اطلاعاتی بر نقاط مختلف استان، اجازه نخواهند داد که سوداگران مرگ در هیچ نقطه ای‌احساس امنیت کنند.

وی تأکید کرد: همه دستگاه‌ها و نهادها باید در حوزه‌های پیشگیری از اعتیاد و برخورد و مقابله با مواد مخدر فعالیت داشته باشند.

وی افزود: ضربه به بنیان اقتصادی قاچاقچیان مواد مخدر از موارد مهم و اساسی برای مبارزه علیه این افراد سودجو است و دستگاه‌های مقابله‌ای و همکاران قضایی باید این امر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و به صورت ویژه پرونده‌های قاچاقچیان را رسیدگی کنند.

صالحی در ادامه با اشاره به توفیقات دادگستری کل استان هرمزگان در خصوص کشف و ضبط محموله های بزرگ مواد مخدر اعلام کرد: از ابتدای امسال ، میزان ۵۶ هزار و ۲۹۸ کیلو و ۹۴۶ گرم مواد مخدر در مناطق مختلف استان هرمزگان کشف و افراد زیادی در این رابطه دستگیر و همچنین پرونده‌های متعددی تشکیل شده است.

“بابک پارسا”